Toddler & Baby Games

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Version 3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma AppQuiz
Android cihazınıza Toddler & Baby Games mobil oyununu indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz.

Alanında uzaman kişilerin görüşleri alınarak tasarlanan Toddler & Baby Games mobil uygulamasını Android cihazınıza ücret ödemeden indirerek çocuğunuzun kişisel gelişimine katkı da bulunabilirsiniz. Özel eğitimsel içerikler ve eğlendirici unsur eşliğinde kaliteli bir uygulama ortaya çıkaran AppQuiz stüdyosu çocukların gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Toddler & Baby Games uygulamasını sunuyor. 

Uygulama içerisinde yer oyunlar anaokulu çağında olan çocukların oynayabilecekleri düzeyde olup onların zekalarını geliştirmek için özel olarak hazırlanmıştır. Psikologlar eşliğinde hazırlanan bu özel oyunlar çocuklarınızı hem eğitiyor hem de eğlendiriyor. Birbirinden özel dokuz farklı oyun arasından seçiminizi yaparak dilediğinizi oynayabilirsiniz.

Oyunlarda şekilleri keşfetme becerilerini geliştirmek için görsel farklılaşma becerilerinde çocuğunuzun bilişsel, dil ve görsel algılama becerilerini geliştirebilirsiniz. Sınıflandırma, kavramsallaştırma, genelleme ve soyutlama gibi önemli bilişsel becerileri geliştirmeye yardımcı olacak olan diğer eğlenceli oyunlar da Toddler & Baby Games mobil uygulaması ile çocuklarınıza sunuluyor.

Sizde onlara eğlenceli bir ortam yaratmak isterseniz Toddler & Baby Games mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bulmacalar ile kendilerini eğlendirirken çocuklarınızla sizde vakit geçirebilirsiniz. Böylelikle onlarla daha da yakından iletişim kurabilirsiniz. 

Toddler & Baby Games indir